Wine and friends are a great blend 
(Ernest Hemingway)

Staň sa členom klubu

Prečo by si sa mal stať členom Vínneho klubu okrem prostého dôvodu, že sme komunita združujúca milovníkov vína? Nech sa páči, niekoľko možno zaujímavých dôvodov:

INFORMOVANOSŤ

Ako členovia Vínneho klubu máte prístup ku pravidelne aktualizovanému kalendáru akcií, z ktorého viete vyčítať najbližšie organizované degustácie v konkrétnych pivniciach, alebo regionálne udalosti a festivaly spojené s degustáciou vín Vašich obľúbených vinárov. Ako člen klubu máte zároveň možnosť nechať sa pravidelne informovať o nových akciových ponukách Vínneho klubu, ktoré sú časovo obmedzené a sú spojené s predstavením konkrétnych vinárstiev a ich vín. Vďaka uvedeným newslettrom sa tak nielen dozviete viac o jednotlivých vinároch, ale ste adresne informovaní o časovo obmedzených akciách v dostatočnom časovom predstihu. Na domovskej stránke okrem iného nájdete prehľad jednotlivých vinárstiev a ich príbeh.

INDIVIDUÁLNY OSOBNÝ PRÍSTUP

Každý člen po zaregistrovaní do Vínneho klubu (nemusí teda spĺňať požiadavku na strieborné, zlaté alebo diamantové členstvo) má možnosť využiť konzultácie so svojim somelierom a to prostredníctvom formuláru na stránke. Člen klubu tak má vždy možnosť obrátiť sa na erudovanú osobu – someliera, ktorý mu je pripravený pomôcť pri výbere vhodného vína podľa jeho osobných preferencií, alebo prediskutovať najrôznejšie otázky spojené s vínom, napr. ohľadom vhodného uskladnenia, výberu vína vhodného na archiváciu a pod. Vďaka takejto osobnej komunikácii vieme sprostredkovať našim členom viac informácií v porovnaní s tými, ktoré sú voľne prístupné v našich článkoch na webe.

VERNOSTNÝ PROGRAM a ZĽAVY

Každý člen Vínneho klubu sa zároveň automaticky stáva súčasťou vernostného programu, v rámci ktorého je následne odmeňovaný za každý úspešne zrealizovaný nákup (každé minuté Euro člena predstavuje 1 kredit). Okrem uvedeného vernostného programu sa podľa konkrétnej kategórie členstva zároveň odvíja aj príslušná zľava na nákup vo Vínnom klube. 

VÝNIMOČNÁ PONUKA

Naši členovia sú formou newslettrov informovaní aj o výnimočných vínach, ktoré sa do štandardnej ponuky obchodu Vínneho klubu nedostanú. Jedine členovia tak majú možnosť získať niektoré z obmedzeného počtu raritných vín, ktoré sa nám podarilo pre našich členov získať vďaka osobnými vzťahmi s vinármi.

PAUŠÁLNY NÁKUP VÍN

V rámci paušálneho nákupu vína (predplatného) je členovi Vínneho klubu zobrazený dotazník preferencií. Jeho vyplnením priamo pri objednávaní paušálneho nákupu vína (predplatného) alebo kedykoľvek na profile v časti Môj účet – Dotazník Váš somelier získava potrebné informácie k tomu, aby Vám vedel vyskladať ideálny balík vín v prípade paušálneho nákupu, šitý na mieru práve a jedine Vám.

VYSKLADANIE VÍN SOMELIEROM NA ZÁKLADE VAŠICH PREFERENCIÍ

Čo je paušálny nákup vín (predplatné)? V prípade, ak sa Vám nechce zakaždým pri objednávke nanovo skladať sadu vín, alebo sa chcete nechať prekvapiť a zapojiť do výberu svojho someliera, odporúčame Vám využiť možnosť paušálneho nákupu vín. Ako to funguje? Vo Vami stanovenom časovom cykle (mesiac/štvrťrok/polrok) na základe Vami zvoleného finančného stropu Vám na základe Vami zadaných preferencií sériu vín vyskladá samotný somelier a doručíme Vám ju domov. Vami zadané preferencie si pritom viete hocikedy upraviť na svojom členskom profile a samozrejme aj osobne odkonzultovať so somelierom. Paušálny nákup vín je zároveň vynikajúcim darčekom pre osobu, ktorú chcete obdarovať takýmto vínnym darčekom.

Strieborný člen
Nákup hociktorého predplatného – Paušálneho nákupu vín
Možnosť nákupu v eshope
Kalendár vinárskych akcií
Sprístupnený kontaktný formulár priamo na someliera
Účasť vo vernostnom systéme
Zľava 1%
Stať sa členom
Zlatý člen
Minutých 400€ v priebehu 12 mesiacov
Možnosť nákupu v eshope
Kalendár vinárskych akcií
Sprístupnený kontaktný formulár priamo na someliera
Účasť vo vernostnom systéme
Zľava 3%
Prístup ku bonusovej ponuke pre zlatých členov
Stať sa členom
Diamantový člen
Minutých 700€ v priebehu 12 mesiacov
Možnosť nákupu v eshope
Kalendár vinárskych akcií
Sprístupnený kontaktný formulár priamo na someliera
Účasť vo vernostnom systéme
Zľava 5%
Prístup ku bonusovej ponuke pre zlatých členov
Prístup ku bonusovej ponuke pre diamantových členov
Sprístupnený telefonický kontakt na osobného someliera
Stať sa členom
Body
  • Získajte body za nákup. Získajte 1 bodov za každé 1.00 vynaložené
  • image
    Použiť body pri platbe

    Spôsob prepočtu: 1.00 = 100 bodov

  • Konvertovať body na kupón

    Spôsob prepočtu: 1.00 = 100 bodov

Body Body