Všetky peniaze sveta nemajú takú cenu, ako pohár dobrého vína v pravý čas” 
(čínske príslovie)

5 dôvodov prečo nakupovať s nami

Prečo nakupovať u nás

Prečo si spomedzi kamenných predajní s vínom alebo ostatných eshopov vybrať práve ten náš? Nižšie uvádzame niekoľko dôvodov, ktoré by oslovili nás osobne:

KVALITA

Vo Vínnom klube kladieme dôraz na kvalitu a preto si môžete byť istí, že každé vinárstvo, ktorého vína tvoria ponuku nášho obchodu, bolo dôkladne vyberané somelierom na základe zadefinovaných kvalitatívnych kritérií. Nezameriavame sa na kvantitu, ale kvalitu. Chceme, aby sa na nás mohli naši členovia spoľahnúť v tom, že po objednaní dostanú tie najlepšie vína zo slovenskej produkcie. 

CENA

Nie je tajomstvom, že nákupom vo svete internetových obchodov viete spravidla ušetriť nemalé finančné prostriedky. Vždy je to však niečo za niečo a pri nákupe na diaľku automaticky odpadá osobný prvok – kontakt s obsluhou daného obchodu a možnosť nechať si poradiť. Túto nevýhodu sa však snaží eliminovať možnosť členstva vo Vínnom klube, kedy má každý člen Vínneho klubu možnosť konzultácie svojich očakávaní a požiadaviek s vyškoleným somelierom. V neposlednom rade sa každý člen zapája do vernostného programu, v rámci ktorého má možnosť za nákup vo Vínnom klube získať zľavu z ceny ďalšieho nákupu. Stať sa členom je pritom úplne jednoduché – stačí pri konkrétnom nákupe vyplniť údaje tak, ako pri vytváraní účtu na hociktorom inom eshope a založiť si tak vlastný účet – členstvo. Viac o výhodách členstva si môžete prečítať v záložke “Členstvo”. Vínny klub si pre Vás zároveň pripravuje pravidelné akcie a zľavy z ponuky obchodu, a taktiež aj Vy Vašim pričinením, napr. vo forme využívania ekologicky prístupných možností, ako je osobné prevzatie zásielky podporujúce ZERO WASTE, viete získať dodatočné zľavy.

OBJAVOVANIE (NE)POZNANÉHO

Našim úmyslom je pravidelne prinášať informácie na najrôznejšie témy z oblasti vína prostredníctvom článkov, kalendára akcií, videí a zároveň pomôcť spropagovať vinárstva, ktoré možno niektorí doposiaľ nepoznali. Do ponuky budú tak pridávané aj vinárstva možno s menším objemom ročnej produkcie vína, za to však výrazné svojou kvalitou a ktoré osobne považujeme za hriech “neukázať svetu”. 

OCHRANA ŽIVOTNÉHO PROSTREDIA A PRAKTICKOSŤ 

Je nám blízke aj “zelené” myslenie a ochrana planéty a preto vždy, ak je to možné, volíme elektronickú formu korešpondencie pred zasielaním zbytočných papierov poštou. Faktúru tak dostanete primárne v elektronickej podobe na email. Zároveň volíme špeciálnu ekologickú verziu papierových lepiacich pások, ktorými sú lepené krabice, aby sme Vám uľahčili recykláciu použitých kartónových krabíc v rámci recyklácie papiera. Dané lepiace pásky využívajú ekologickejšiu verziu lepidla a pásky sú potlačené výhradne vodovými farbami. Zároveň pri osobnom prevzatí zásielky podporujete myšlienku nulového odpadu, nakoľko sú produkty balené do pôvodných krabíc od výrobcov, čím znižujete uhlíkovú stopu.

POMOC INÝM

Každým nákupom z obchodu pomáhate iným. 2 % z každoročného čistého zisku Vínneho klubu venujeme na dobročinný účel, pričom každý rok plánujeme príjemcu obmieňať. 2 % zo zisku za rok 2022 poukážeme v prospech občianskeho združenia Dog Azyl, ktoré od roku 2012 spravuje útulok pre psy vo Veľkom Mederi. Nakoľko z uvedeného útulku máme aj my psíkov, ktorí sú dnes členmi našich rodín, dobre vieme, že táto dobročinná činnosť je neľahká a preto sa im snažíme pravidelne prispievať. Od teraz nám v tom môžete pomôcť aj Vy.  

Body
  • Získajte body za nákup. Získajte 1 bodov za každé 1.00 vynaložené
  • image
    Použiť body pri platbe

    Spôsob prepočtu: 1.00 = 100 bodov

  • Konvertovať body na kupón

    Spôsob prepočtu: 1.00 = 100 bodov

Body Body